ماموریت ما

داروخانه شبانه روزی شکرآمیز در جهت دستیابی به این امر سایت فروش اینترنتی محصولات غیر دارویی “داروها” را راه‌اندازی نموده است تا ضمن آنکه امکان فروش کالاهای مورد نیاز مشتری فراهم گردد، بستری ایجاد گردد تا در آن بتوان از مقالات تخصصی و آموزشی مرتبط استفاده کرد. آنچه در نظر داریم این است که این سایت صرفا یک سایت فروش کالا نباشد و بتواند علاوه بر آن در انتقال اطلاعات علمی و بالا بردن سطح علمی کاربران نیز مفید باشد.

رویکرد ما

آنچه گردانندگان این داروخانه به آن اعتقاد دارند ارائه خدمات مناسب دارویی و بهداشتی و آرایشی به مشتریان در راستای منشور حقوق مشتری است؛ تحویل کالاهای مناسب مشتریان با استاندارد های تعریف شده سازمان غذا و دارو و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان وظیفه اصلی این داروخانه می باشد.

داستان ما

  • داروخانه شبانه روزی شکرآمیز اصفهان با بیش از ربع قرن تجربه
    • آدرس: اصفهان، ملک‌شهر، خیابان 17 شهریور، جنب درمانگاه شبانه روزی پاسارگاد
    • تلفن تماس: 09134545495
    • موسس داروخانه: علی شکرآمیز
    • مدیر سایت: دکتر محمد گلزار

کارکرد ما

فعالیت “داروها”، فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی می باشد. این اقلام شامل کالای آرایشی-بهداشتی، مکمل های تغذیه‌ای و بدنسازی، شیر خشک، فرآورده های طبیعی و سنتی، ملزومات مصرفی پزشکی ، لوازم بچه ، لوازم برقی شامل فشار سنج و ترازو و دستگاه های اندازه گیری قند خون ، لوازم زناشویی و… می باشد.

سایت “داروها”  و فعالیت های آن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و بر اساس مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین فعالیت می کند.

– فعالیت “داروها”، فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی می باشد. این اقلام شامل کالای آرایشی-بهداشتی، مکمل های تغذیه‌ای و بدنسازی، شیر خشک، فرآورده های طبیعی و سنتی، ملزومات مصرفی پزشکی ، لوازم بچه ، لوازم برقی شامل فشار سنج و ترازو و دستگاه های اندازه گیری قند خون ، لوازم زناشویی و… می باشد.

– کلیه محصولات قابل فروش در “داروها”، دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد .

– کلیه فعالیت های این سایت، تحت نظارت موسس داروخانه و مسئولین فنی آن می‌باشد.

– کلیه کالای قابل فروش در “داروها”، از طریق شرکت‌های معتبر مورد تایید سازمان غذا و دارو تهیه شده است .

– این سایت از فروش محصولاتی که نیاز به نسخه پزشک دارد معذور است.

– هیچ محصول جعلی و تقلبی در سایت به فروش نمی‌رسد.

– پس از ثبت خرید، کارشناسان “داروها”جهت تایید نهایی و هماهنگی‌های لازم با مشتری تماس خواهند گرفت .

– پرداخت مبلغ خرید از طریق درگاه سایت و بصورت آنلاین امکان پذیر خواهد بود. در صورت موجود نبودن کالا و یا عدم ارسال کالا به هر دلیلی مبلغ پرداخت شده طی حداکثر 48  ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– مسئولیت ورود اطلاعات ناقص و یا اشتباه توسط مشتری، به عهده خود ایشان خواهد بود.

– در صورتیکه  تحویل کالا لزوما باید به شخص خاصی انجام پذیرد، حتما در ثبت سفارش ذکر لزوما با مشاهده کارت ملی تحویل صورت پذیرد.

– ارسال کالا در اصفهان از طریق پیک موتوری و برای دیگر شهرها از طریق پست صورت خواهد گرفت.

– استفاده از مطالب و اطلاعات و عکس های سایت “داروها” تنها با ذکر منبع و ماخذ امکان پذیر است و استفاده از از مطالب سایت بدون ذکر منبع و ارائه لینک مورد نظر پیگرد قانونی خواهد داشت.

– مسئولیت کالاهای گارانتی دار که ضمانت آن بر تحت پوشش شرکتی خاص می باشد، تنها به عهده همان شرکت است و سایت “داروها” در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. اگرچه به دلیل حمایت از حقوق مشتری اگر در هر مرحله از استفاده از گارانتی آن ، مشکلی ایجاد شود ، کارشناسان سایت در رفع مشکل شمارا یاری خواهند کرد.

– کلیه حقوق مادی و معنوی سایت داروها مربوط به داروخانه شبانه روزی شکرآمیز می‌باشد.

[claue_addons_banner image=”12158″ text=”پروانه تاسیس داروخانه”]
[claue_addons_banner image=”12159″ text=”پروانه مسئول فنی داروخانه”]
[claue_addons_member avatar=”12170″ name=”علی شکرآمیز” job=”موسس داروخانه” facebook=”#” twitter=”#” dribbble=”#” behance=”#”]
[claue_addons_member avatar=”12169″ name=”دکتر پریسا بهنام راد” job=”مسئول فنی سایت”]
[claue_addons_member avatar=”12168″ name=”دکتر محمد گلزار” job=”مدیر سایت” facebook=”#mg.boomb” twitter=”#m_golzr” behance=”#daruha.com”]